Już w najbliższy piątek 1. lipca po zmroku (około 21:15) odbędzie się pierwsza tegoroczna projekcja filmu w ramach kina letniego. W tym roku widzów czeka wiele niespodzianek. Najważniejszą z nich jest to, że kino letnie zostaje przeniesione z fontann przy ul. Żeromskiego do muszli koncertowej w parku Kościuszki.


W tym roku filmy prezentowane podczas kina letniego były wybierane przez radomian, tak by to właśnie oni cieszyli się tymi wakacyjnymi projekcjami jak najbardziej.


Pierwszym prezentowanym filmem będzie propozycja zarówno dla najmłodszych, jak i starszych czyli Miś Yogi, nowa animowana produkcja o misiu mieszkającym w jednym z amerykańskich parków krajobrazowych, którego celem życia jest kradzież koszyków turystów z jedzeniem i konsumpcja ich zawartości. Jego świat jednak runie w jednej chwili, bo oto burmistrz miasta postanawia zamknąć park i otworzyć tam wielkie wesołe miasteczko. Czy Yogiemu uda się uratować park przed zagładą? Czy Bubu wytrzyma jego pomysły? To wszystko dowiecie się Państwo przychodząc w najbliższy piątek do Muszli Koncertowej tuż po zmroku.


Kino letnie jest imprezą cykliczną rozpoczętą w 2014 roku. Spotykać się będziemy łącznie na 6 projekcjach, których większość odbywać się będzie w piątki właśnie w muszli koncertowej.


Planowane seanse:


01.07. Miś Yogi


21.07. Sherlock Holmes


29.07. Niezgodna


05.08. Niezniszczalni 3


19.08. Kiler


02.09. Millerowie


W przypadku niesprzyjającej pogody seans zostaje odwołany.


Źródło: Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galeria Łaźnia