Warsztat jednodniowy dedykowany wzmocnieniu kobiet w ich byciu sobą. W świecie, który mocno wywiera wpływ na to "co musimy" i jak "powinnyśmy" żyć. Pozwól sobie lepiej zrozumieć siebie i poradzić sobie z kompleksami, naciskami otoczenia oraz kanonami piękna. Stań się swoją najlepszą przyjaciółką, a przynajmniej rozpocznij ten proces z Nami. Zrób sobie prezent.

Już w najbliższą sobotę – 9 marca odbędą się bezpłatne warsztaty „Bądź sobą po swojemu” organizowane przez producenta sprzętu do stylizacji włosów. Mieszkanki Radomia i okolic będą miały okazję nauczyć się asertywności wobec fałszywemu obrazowi rzeczywistości w mediach społecznościowych oraz tego, jak na nowo zbudować poczucie własnej wartości. Tylko do dziś można zgłosić swój udział w warsztatach!

Data 9 marca została wybrana nie bez powodu. Sąsiaduje z Międzynarodowym Dniem Kobiet i wydała się organizatorom idealną do spotkania w sercu Radomia z grupą wyjątkowych kobiet. Pomysł warsztatów, na których uczestniczki mają okazję zmierzyć się z własnymi słabościami, uprzedzeniami i fałszywymi przekonaniami, nabrać odwagi do działania i pokochać siebie, uwierzyć, że każda z nich jest wyjątkowa, było naturalną ideą, która wpasowywała się w realizowaną od zeszłego roku strategię marki. Do tej pory warsztaty odbyły się już w Opolu i Olsztynie. Słuchaczki mogły poznać, zaakceptować i pokochać siebie na nowo, pod okiem znanej trenerki personalnej Katarzyny Hajdugi. Łzy wdzięczności Opolanek i Olsztynianek były świadectwem na to, że inicjatywa jest słuszna i warto ją kontynuować.

Aby wziąć udział w warsztatach należy wejść na stronę i  www.badzsobaposwojemu.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Do tej pory projekt poparło dużo grono polskich gwiazd m.in. Sonia Bohosiewicz, Aneta Zając, Ilona Wrońska, Natalia Jakuła, Anna Lucińska, Dorota Michałowska, Ewa Pacuła i wiele innych, które na swoich kanałach społecznościowych opublikowały zdjęcia w koszulkach z hasztagiem i uzasadniły, dlaczego warto być sobą po swojemu. Uczestniczki warsztatów otrzymają w prezencie takie właśnie koszulki, symbolizujące przyłączenie się do akcji.

Program:
Czas: 10-16/17 (w tym przerwa obiadowa i krótkie przerwy na nawodnienie i toaletę)

1. Wprowadzenie do tematu:
    • powitanie i przedstawienie programu warsztatu oraz informacje organizacyjne
    • trochę o Terapeutce, dlaczego temat jest dla niej ważny i jaka była jej droga do bycia sobą
    • ćwiczenia wprowadzające, otwierające grupę

2. Odszukaj siebie - typy osobowości przedstawione poprzez kluczowe wzorce, które nam utrudniają bycie sobą. Uczestniczki lepiej zrozumieją siebie i swój sposób postępowania, by móc być świadomymi i na bieżąco korygować swoją postawę.
Narzędziownia m.in:
Praktyczne sposoby uwolnienia dominującego wzorca, by zbliżyć się do siebie samej.
Ćwiczenia wzmacniające (tunel, koło dla wewnętrznego dziecka).
List do samej siebie.

3. Pewność siebie jak zbudować ją zdrowo.
Czym jest pewność siebie?
Skąd się bierze pewność siebie?
Pewność siebie jako postawa, jako stan, jako cecha
Narzędziownia:
    • Hormony, a pewność siebie
    • Wyłanianie wartości
    • Alfabet pewności siebie
    • Wizualizacja integrująca

4. Podsumowanie. Pytania i odpowiedzi.