Mężczyzno, sklep z damską bielizną wydaje Ci się sennym koszmarem, wyobrażasz sobie te wszystkie majtki, staniki i inne fatałaszki, a wśród nich Ty, zagubiony w poszukiwaniu prezentu dla ukochanej ?

1. nie rób wiochy!
Podejdź bez skrępowania do ekspedientki i poproś o poradę, nie, nie wystarczy pokazanie dłonią, jaki rozmiar ma Twoja kobieta, musisz ustalić obwód i rozmiar miseczki. Nie martw się, pomoże Ci wyrozumiała i kompetentna przewodniczka damskiej garderoby. Majtki zwane figami mają takie same rozmiary jak pozostała damska odzież, czyli od xs do xxl, z biustonoszami jest wyższa szkoła jazdy, ale nie martw się, dasz radę!

2. dane techniczne!
Jeśli nie chcesz wyjść na wariata, który gestykuluje i na oko mierzy obwód pod biustem i miseczkę, podkradnij kobiecie jej biustonosz, na metce znajdziesz wszystkie potrzebne informacje.Rozmiary staników składają się z dwóch części: pierwsza to liczba od 60 wzwyż, wzrasta co 5, np. 65,70,75…, a druga to rozmiar miseczek, który rozpoczyna się od AA.


3. nie kupuj dla Siebie!
Wiadomą rzeczą jest, że faceci są wzrokowcami i głównie chodzi o to, aby Twój podarunek ucieszył własne oko, ale nie znaczy to, że co podoba się Tobie, będzie się podobać również jej… Pamiętaj aby wziąć pod uwagę gust partnerki. Nie kupuj czerwonych, ognistych koronek i maleńkich paseczków wiedząc, że ona woli romantyczne, delikatne komplety.

4. najlepsze!
Wybierając odpowiednią bieliznę, pamiętaj, aby była wykonana z dobrego gatunkowo materiału, wybieraj raczej naturalne, oddychające tkaniny. Bielizna to druga skóra kobiety.

5. nagroda!
Nie oszczędzaj na podarunku dla swojej kobiety. Zapomnij o promocjach, bazarkach i innych tańszych rozwiązaniach. Dobra bielizna musi trochę kosztować, ale wyobraź sobie, jak Twoja kobieta otwiera pięknie opakowany prezent i od razu chce go przymierzyć, a potem to już pozostaje tylko nagroda dla Ciebie…