dr n. med. Krzysztof Jakubowski,
    spec. chirurgii ogólnej i onkologicznej. certyfikowany lekarz medycyny
    estetycznej. członek polskiego towarzystwa medycyny estetycznej
   
i anti-aging. kierownik centrum medycyny estetycznej
   
i chirurgii plastycznej Polmedic

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu, w którym każda panna młoda marzy, aby wyglądać pięknie. Co zrobić, żeby skóra w tym szczególnym dniu wyglądała świeżo i promiennie? O opinię w sprawie zabiegów, które upiększą naszą skórę, zapytaliśmy dr n. med. Krzysztofa Jakubowskiego.

PROMIENNA CERA

Zabiegi preferowane przez pacjentki przed tym ważnym dniem skupiają się głównie na okolicy twarzy. Istotne jest to, aby nie zostawiać wizyty na ostatnią chwilę, ponieważ niektóre z zabiegów wymagają wykonania w serii, bądź też krótkiej rekonwalescencji.

Osoby planujące ślub to zazwyczaj młodzi ludzie, którym nie jest potrzebne odmłodzenie, tylko odświeżenie skóry. Bardzo dobre efekty rozświetlenia oraz odświeżenia można uzyskać wykonując peeling laserowy (przy niskich parametrach) laserem frakcyjnym CO2. Dzięki temu zabiegowi złuszczymy wierzchnią warstwę naskórka oraz wyrównamy koloryt skóry, przez co twarz będzie wyglądała świeżo i promiennie.

Polecam również wykonanie zabiegu wykorzystującego osocze bogatopłytkowe bądź mezoterapii z kwasem hialuronowym oraz witaminami, aby odżywić, nawilżyć i zregenerować skórę.

Oczy i usta to dwa punkty na kobiecej twarzy, które poprzez makijaż skupiają na sobie najwięcej uwagi. Zabiegiem, który nada świeżości naszemu spojrzeniu oraz zrelaksuje zmarszczki mimiczne, jest toksyna botulinowa. Jest to zabieg szczególnie polecany ze względu na to, iż jest bezpieczny, a efekty są widoczne bardzo szybko, już po czterech dniach od podania. Kształt ust, nawilżenie oraz wypełnienie można poprawić w ciągu kilku minut za pomocą kwasu hialuronowego.

Jak widać, zabiegów, jakie można wykonać, aby w tym dniu wyglądać promiennie, jest wiele, wcale nie muszą być to zabiegi mocno inwazyjne. Należy pamiętać, żeby udać się do specjalisty, który realnie oceni stan skóry i zaproponuje skuteczną terapię.

CENY ZABIEGÓW:

Peeling laserowy laserem frakcyjnym - 800 zł

Osocze bogatopłytkowe - 800 zł

Mezoterapia z kwasem hialuronowym - od 350zł-1000 zł

Toksyna botulinowa - od 490 zł-1200 zł

Kwas hialuronowy (usta) - 700 zł

Więcej informacji

www.polmedic.com.pl

www.facebook.com/polmedic

Centrum Medycyny Estetycznej i Chirurgii Plastycznej Polmedic

Radom, ul. Okulickiego 76

Telefoniczna rejestracja i informacja:

609 800 008

POLMEDIC.COM.PL

fot.POLMEDIC