Salony Jubiler SKORPION prowadzone są przez rodzinną firmę znaną w Kielcach od 1991 roku. Łączy nas umiłowanie piękna biżuterii ze szlachetnych kruszców i szlachetnych kamieni.

O FIRMIE

Od wielu lat Jubiler Skorpion ciągle zwiększa ilość Salonów oraz sukcesywnie rozszerza asortyment o nowe wyroby. Staramy się, aby nasza biżuteria odpowiadała najnowszym trendom. W Radomiu zapraszamy do naszego salonu w Galerii Słonecznej.


OFERTA

W ofercie firmy znajdą Państwo biżuterię złotą, srebrną oraz szeroki wybór zegarków. Dla przyszłych małżonków polecamy ponad 500 wzorów obrączek ślubnych.

Obrączki wykonane są z najwyższą starannością. Wytwarzane są ze złota próby 585 i zdobione kamieniami szlachetnymi. Wśród wielu rodzajów znajdziecie Państwo obrączki klasyczne i w wyszukanych formach, jedno, dwu i trójkolorowe zdobione matowymi i błyszczącymi powierzchniami.

Obrączki symbolizują wieczność ze względu na swoją kolistą formę, która nie ma początku ani końca. Są zatem najlepszym symbolem miłości, która połączyła kobietę i mężczyznę i ma trwać wiecznie.

Dawniej obrączki wykonywano zazwyczaj ze złota, rzadziej ze srebra. Dziś spotykamy obrączki zarówno ze złota i srebra, a także ze złota białego i platyny, ze zdobieniami i brylantami.


W ofercie naszych salonów znajdziecie Państwo również ogromny wybór pierścionków z diamentami, rubinami, szafirami, szmaragdami i innymi kamieniami, a także wiele wzorów łańcuszków, zawieszek, kolczyków oraz bransoletek. Dzięki znakomitej jakości i mnogości wzorów dostępnych w Salonach Jubilerskich SKORPION możemy zagwarantować naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie zaspokajając najwybredniejsze gusta.


WWW.JUBILERSKORPION.PL