Wiosenne zabiegi kosmetyczne - przyjemność dla duszy, zbawienie dla skóry


Wraz z nadchodzącą wiosną i pięknymi kolorami kwiatów i drzew, warto pomyśleć o przygotowaniu skóry do cieplejszych miesięcy w roku. Wszyscy uwielbiamy unoszący się w powietrzu zapach wiosny, z przyjemnością zmieniamy ubranie na lżejsze i rozkoszujemy się długimi spacerami, niestety nasza skóra odczuwa jeszcze skutki jesieni i powiewu zimowego mrozu, ukrywamy cienie pod oczami i przesuszoną twarz.


Czas relaksu

Warto w natłoku zajęć znaleźć chwilę na relaks i ulgę dla zmęczonej skóry twarzy i ciała. Zachęcamy również mężczyzn do skorzystania z oferowanych przez salony kosmetyczne zabiegów, niestety nadal krąży stereotyp, że wszelkie kosmetyki i zabiegi upiększające są odpowiednie tylko dla kobiet! Panowie! Otóż nie. My kobiety uwielbiamy, kiedy dbacie o siebie, nie ma nic bardziej pociągającego jak zdrowo wyglądający mężczyzna, zatem korzystajcie z oferowanych obecnie możliwości. Strefa Piękna przygotowała specjalnie dla Was intensywnie nawilżający zabieg dla Panów - INTENSIVE HYDRATING:


Skóra

Zasadnicze różnice między mężczyznami, a kobietami w kwestiach kosmetycznych dotyczą budowy skóry i problemów z nią związanych. Naskórek u mężczyzn składa się z większej ilości warstw komórek (ok. 30-32) niż u kobiet, dlatego skóra jest grubsza, mocniejsza i mniej wrażliwa na ból, starzenie się, odwodnienie, ale… jeśli do tej pory podkradałeś partnerce kremy, balsamy do ciała itp., to koniecznie zaprzestań tego procederu!

Mamy dla Ciebie coś znacznie lepszego… fantastyczny zabieg relaksująco - odświeżający przeznaczony wyłącznie dla męskiej skóry. Polega on na utrzymaniu równowagi skóry. Specjalnie wyselekcjonowane substancje aktywne optymalnie nawilżają, likwidując szorstkość i niepożądane ściągnięcie oraz wzmacniają jej funkcje ochronne.

Panowie, potrzebujecie tylko godzinki, aby poczuć wspaniałe efekty pozabiegowe! Drogie Panie, kiedy Wasi mężczyźni wrócą ze Strefy Piękna zadowoleni i odprężeni, z blaskiem w oku, pomyślcie również o sobie.

Dla Was również przygotowane są fantastyczne zabiegi pielęgnacyjne.


SOS

Twoje ciało potrzebuje natychmiastowej regeneracji? Jest szorstkie, szare i wymaga nawilżenia? Ekspresowe SOS jest idealnym zabiegiem. Masażysta wykona peeling, który pobudzi Twoją skórę, wmasuje ampułki, które ujędrnią Twoje ciało. Następnie zawinie Cię w kompres z aromatycznej maski TALASO, posiadającej biolipidy.

Po zabiegu Twoje ciało będzie wygładzone i nawilżone, a dzięki orzeźwiającym zapachom także pełne blasku i wigoru.


Zabiegi

Teraz czas na zabieg nawilżająco - regenerujący na twarz, Power C to bomba witaminowa dla skóry zmęczonej, szarej i zestresowanej. Idealny zabieg dla skóry naczyniowej. Skutecznie walczy z szarym, ziemistym kolorem, dostrzegalnym zmęczeniem czy brakiem energii.


Silna terapia oparta na opatentowanej, trwałej postaci witaminy C-nikkol VC-IP, wzbogaconej o ekstrakt z granatu i kwasy: elagowy z kory drzewa Genus oraz fitynowy z orzechów.

Natychmiast rozjaśnia skórę, wzmacnia naczynia krwionośne i odtoksycznia. Preparaty stosowane do zabiegu zabezpieczają skórę przed szkodliwym działaniem promieni UV. Efektem zabiegu jest oblicze pełne blasku i witalności.

Drodzy Państwo, po wykonaniu oferowanych zabiegów, ubierzcie najpiękniejsze ubranie, spryskajcie się ulubionymi perfumami i wybierzcie się na randkę. Nie ma nic piękniejszego jak zachwyt w oczach ukochanej osoby. Tego Wam życzymy

KF