5 marca 2017 r. w godz. 10.00 – 18.00 w Sali Koncertowej Urzędu Miejskiego przy ul. Żeromskiego 53 w Radomiu odbędą się XIV Radomskie Targi Ślubne, organizowane przez Biuro Turystyczne Gromada.

O Targach
Targi Ślubne w Radomiu organizujemy od 14 lat pod patronatem Prezydenta Miasta. Pierwsze Targi odbyły się w 2003 r. w Hotelu Gromada. Wzięły w nich udział 23 firmy z regionu radomskiego. Naszym zamysłem jako Organizatorów było promowanie lokalnych przedsiębiorstw. Targi Ślubne dobrze przyjęły się w naszym mieście, czego dowodem była i jest duża frekwencja wystawców (obecnie jest to około 100 regionalnych firm). Ich oferta skierowana jest przede wszystkim do osób planujących zawarcie związku małżeńskiego. Wszyscy zainteresowani mogą zapoznać się z produktami i usługami branży ślubno-weselnej, a dzięki temu zaplanować to jakże ważne wydarzenie w swoim życiu.


Wszystko w jednym miejscu
Atrakcyjna i różnorodna oferta, trendy, przegląd możliwości w modzie ślubnej, okazja zapoznania się ze wszystkimi usługami w jednym miejscu i w jednym czasie, przyciągają co roku coraz więcej odwiedzających. Imprezę umilają pokazy mody ślubnej, makijażu, fryzjerstwa, kwiatów i muzyka na żywo. Na stoiskach firm z branży hotelarsko – gastronomicznej specjaliści podpowiadają, jak ułożyć menu weselne. Biura podróży proponują bajkowe podróże poślubne w najciekawsze kierunki, podczas których będzie można odpocząć po intensywnych miesiącach przygotowań do ślubu i pobyć tylko we dwoje.Na stoiskach cukierniczych klienci uzyskują informacje, o czym należy pamiętać decydując się na słodkie dzieła sztuki. Restauracje, domy weselne i firmy cateringowe zapraszają na degustacje. Swoje usługi przedstawiają także fotografowie, kamerzyści, drukarnie. Firmy transportowe prezentują auta do ślubu, a producenci słodkości ręcznie wykonane słodycze. Co roku pojawia się wiele nowości dla nowożeńców wynikających z potrzeb rynku ślubnego. Urozmaiceniem wydarzenia są barmańskie pokazy i występ zespołu muzycznego. Radomskie Targi Ślubne stanowią dla par planujących w niedalekiej przyszłości ślub i przyjęcie weselne doskonałą możliwość ustalenia wszelkich spraw zawiązanych z tą uroczystością i dopięcia ich na ostatni guzik w jednym miejscu.Promocja
Targi Ślubne są intensywnie promowane na stronach internetowych (strona targów -
www.targislubne.radom.pl), portalach społecznościowych i w lokalnych mediach. Zależało nam, żeby była to impreza promująca lokalny rynek branży ślubnej, ale też wydarzenie estetyczne, kulturalne i miłe dla oczu. Miejsce, gdzie można miło spędzić czas przy okazji załatwiania formalności  wynikających z przygotowań do uroczystości zaślubin. Widzimy, że to się udało. Pokazy: sukien ślubnych, wizytowych, garniturów, makijażu, fryzur, bukietów ślubnych, show barmańskie, muzyka na żywo.

Rozkład dnia
Pokazy na scenie odbywać się będą
o godzinach 12.00 i 15.00
Targi trwają w godzinach
od 10:00 do 18:00.
Cena biletu wstępu – 15 zł


Organizator
OST Gromada Oddział Centrum Turystyki Biuro Turystyczne
ul. Narutowicza 1B lok 2/2,
26-600 Radom tel/fax: 48 360-06-05
radom.bt@gromada.pl


www.gromada.pl


Foto: GROMADA