Urząd Miejski w Radomiu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz partnerzy prywatni zapraszają 12 lutego na Walentynki w Rynku. Impreza odbędzie się w godz. 15-21.W programie m.in. pokaz kulinarny w wykonaniu uczestników programu telewizyjnego, degustacja potraw przygotowanych podczas pokazu, walc zakochanych, gra miejska dla par i całych rodzin, romantyczne wycieczki po mieście, warsztaty wykonywania upominków walentynkowych. Wszystkie te atrakcje będą darmowe dla uczestników.

Podczas Walentynek będzie można zrobić sobie zdjęcia korzystając z darmowej fotobudki. Zostanie też zaprezentowana wystawa zdjęć w klimacie retro pt. "Piękne pary z dawnych lat" z archiwalnymi fotografiami z pierwszej połowy XX wieku. Z kolei Radomskie Towarzystwo Retrocyklistów "SPRĘŻYŚCI" zaprasza zakochane pary na przejażdżki zabytkowymi rowerami typu tandem.

Spotkanie na Rynku zostanie uwiecznione na zdjęciu z drona. O godz. 16 zapraszamy wszystkich zakochanych radomian do pamiątkowej fotografii. Imprezie będzie towarzyszył koncert życzeń.  Uczestnicy imprezy będą mogli również kupić walentynkowe upominki, skorzystać z oferty radomskich restauracji i kawiarni.

Przygotowano również inne atrakcje dla zakochanych. W godz. 15-21 pary będą mogły bezpłatnie korzystać z lodowiska w Rynku (warunkiem bezpłatnego wejścia będzie posiadanie przez obie osoby przynajmniej jednego elementu odzieży wierzchniej np. czapki, szalika, rękawiczek w kolorze czerwonym). Wśród wszystkich uczestników imprezy zostaną rozlosowane ufundowane przez radomskich restauratorów zaproszenia na walentynkowe kolacje, poczęstunki w kawiarniach. Do wylosowania będą także wejściówki do klubów sportowych, bilety na koncert, do kina i teatru oraz inne atrakcje.

Foto: radom.pl