Dzisiaj Urząd Miejski w Radomiu rozpoczął trwającą cztery dni zbiórkę artykułów żywnościowych oraz innych niezbędnych rzeczy dla podopiecznych radomskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. Magazyn CityBonus postanowił włączyć się w tę akcję i zaprosić Państwa do przynoszenia produktów również do siedziby naszej redakcji.


- Są wśród nas ci, którzy nie poproszą o pomoc. Nasi czworonożni przyjaciele, którzy przebywają w schronisku w czasie zimy potrzebują pomocy i opieki. Wierzę, że podobnie jak rok temu uda się zebrać wiele darów, które pomogą zwierzakom przetrwać ten trudny dla nich czas - mówi prezydent Radosław Witkowski.

Największe zapotrzebowanie jest na karmę suchą i mokrą dla psów oraz kotów, ryż, kaszę, koce oraz kołdry. Dary można przynosić od poniedziałku 9.01 do czwartku 12.01 do Urzędu Miejskiego od strony ul. Żeromskiego (dyżurny Straży Miejskiej wskaże miejsce, w którym można je zostawić), jak również do siedziby wydawnictwa EWIT – wydawcy magazynu CityBonus przy ulicy Toruńskiej 9 w godz.8:00 – 16:00.

Gorąco zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w akcji!