Święta to magiczny czas, kiedy pod pachnącą choinką znajdujemy niespodzianki od swoich bliskich. Zdarza się, że kolejny raz dostajemy nudne skarpetki lub inne prezenty, które zalegają w naszych domach przez długi czas. A co, jeśli udałoby się podarować ,,zdrowie”?

Grupa Polmedic jako jedyna w Radomiu przygotowała dwie oferty dla tych, którzy zainteresowani są stałą i kompleksową opieką medyczną bez kolejek i stresu przez cały rok oraz dla osób, które chcą wykonać jednorazowy Profilaktyczny Przegląd Zdrowia.

IPOM

Indywidualny Program Opieki Medycznej to abonament medyczny. W ramach stałej comiesięcznej opłaty (od 29 zł/m-c) zapewniamy nielimitowany dostęp do lekarzy rodzinnych i pediatrów (do 24 h), specjalistów (do 10 dni) bez skierowania, badań laboratoryjnych, diagnostycznych (USG, RTG, Holter, test wysiłkowy, tomografia, rezonans), szczepień, wizyt domowych, rehabilitacji do 3 razy w roku. Rejestracja odbywa się za pomocą Infolinii VIP.

Proponujemy 4 rodzaje pakietów (Podstawowy, Standard, Premium+, VIP Zdrowie), tak aby każdy mógł dopasować najlepszą opcję w zależności od potrzeb zdrowotnych i rodzinnych (indywidualny, partnerski, rodzinny). IPOM to również pomysł dla osób, które pracują za granicą i nie posiadają ubezpieczenia zdrowotnego.

KARTY PODARUNKOWE

To rozwiązanie dla osób, które chcą w jak najkrótszym czasie poddać się specjalistycznej diagnostyce w kierunku chorób układu krążenia lub schorzeń kręgosłupa. Polmedic razem z doświadczonymi specjalistami przygotował 4 rodzaje Kart (Zdrowe Serce, Zdrowe Serce Plus, Zdrowy Kręgosłup Kobieta, Zdrowy Kręgosłup Mężczyzna).

Każda Karta obejmuje badania laboratoryjne oraz specjalistyczne i dopasowane do programu konsultacje z lekarzem kardiologiem lub rehabilitacji w zależności od wybranej karty. Indywidualny Opiekun opracuje harmonogram badań w dogodnym terminie. Koszt Karty Podarunkowej to 390 zł.

VOUCHER

Wiemy, że czasami trudno jest się zdecydować, dlatego możesz wybrać Voucher Kwotowy o dowolnej wartości (min. 100 zł), a Twój bliski będzie mógł wykorzystać go na dowolną usługę medyczną, np. badania, wizyty lekarskie, masaże czy zabiegi z zakresu Medycyny Estetycznej.

Programy realizujemy w 9 placówkach Polmedic w Radomiu.

Szczegółowy zakres programów na polmedic.com.pl.

Chętnie zmodyfikujemy zakres na potrzeby Twojej firmy!

GDZIE KUPIĆ?

Polmedic

ul. Domagalskiego 7, Okulickiego 74 i 76,

Osiedlowa 9, Toruńska 1, Aleksandrowicza 5

Dział Sprzedaży 691 161 268,

info@polmedic.com.pl

Infolinia 48 386 90 60

POLMEDIC.COM.PL